Przejdź do treści

Rodzinna firma tworzona z pasją

Manufaktura Lerymond

Nasza firma powstała z myślą połączenia naturalnych materiałów i niepowtarzalnego stylu. Produkty Lerymond to styl, elegancja i przywiązanie do środowiska.

Jak to się zaczęło…

Zawsze lubiłam mieć coś wyjątkowego, coś co przyciąga uwagę innych, co mnie określa.

Zbliżała się ważna uroczystość na którą potrzebowałam wyjątkowej torebki. Przejrzałam dziesiątki sklepów i stron internetowych, w których były różne kopertówki, ale żadna, nawet ta za duże pieniądze i o wymyślnym kształcie, nie była wystarczająco interesująca.

Musiałam mieć coś subtelnego, eleganckiego i niepowtarzalnego. Wiele dni myślałam o mojej torebce aż wreszcie mi się przyśniła – drewniana. W pierwszej chwili pomyślałam, że los zrobił mi psikusa tym snem, ale w głowie zaczęły kiełkować myśli – co by było, gdyby można było taką wykonać…

drewniane torebki; lerymond; torebka wieczorowa; kopertówka; torebka do sukienki; ekskluzywna torebka; drewniana mucha; drewniana spinka; spinka do mankietów;

Pierwsze plany

Pamiętam pierwsze rozmowy z mężem (który o dziwo był zachwycony pomysłem). Było pełno wątpliwości, jak w każdej sytuacji gdy chcemy zacząć coś zupełnie nowego. Ale chęć zrobienia czegoś wyjątkowego była silniejsza.

Oczywiście na tamtą uroczystość kupiłam torebkę ze sztucznego materiału, ale trzy lata później na ślubie kolegi miałam już swoją – wymarzoną, wyśnioną , drewnianą…

Początki

Zanim jednak mogłam wziąć ją do ręki i powiedzieć, że nasz produkt jest gotowy minęły trzy lata. Lata pełne nauki o drewnie, setki prób i błędów przez które musieliśmy przejść, aby się doskonalić.

Zaczęliśmy od czegoś prostszego i mniejszego, mianowicie od męskich much wykonanych z drewna. Pierwsze modele do dziś leżą na półkach. Chociaż nigdy nie ujrzały światła dziennego, to z sentymentem się do nich uśmiechamy – bo to one doprowadziły nas do doskonałości i perfekcji.

Drewniane muchy; drewniane torebki; spinki do mankietów, Lerymond

Lerymond teraz

Lerymond to marka pełna pasji, marzeń i perfekcjonizmu. Pokazujemy że można inaczej, że niemożliwe staje się możliwe, a przeniesienie obrazu z naszej wyobraźni do świata realnego jest tylko kwestią czasu.

Naszym celem jest stworzenie unikatowego wizerunku poprzez tworzenie rzeczy pięknych, stylowych i najwyższej jakości. Wszystko to w zgodzie z naturą i z miłością do rzemiosła.

Projektując nasze wyroby zawsze mamy przed oczami Was – naszych Klientów. Tworzymy dla Was i z myślą o Was. To Wy inspirujecie nas do działania, do większej kreatywności i stosowania innowacyjnych rozwiązań.

Oczekujemy od siebie coraz więcej by móc dać Wam to, czego nawet się nie spodziewacie. Uwielbiamy Was zaskakiwać, bo wiemy jak to jest kiedy odwaga, otwarty umysł i upartość w dążeniu do celu daje efekty przewyższające oczekiwania. Dzięki Wam i Waszym oczekiwaniom wszystko jeszcze przed nami, nawet to, czego jeszcze dzisiaj nie potrafimy sobie wyobrazić.

Lerymond Facebook Lerymond Twitter Lerymond Instagram Lerymond Youtube

Drewniana galanteria Lerymond

Nasze wartości

Natura

Przywiązanie do natury to główne hasło Lerymond – nasze produkty prezentują zupełnie nowe zastosowanie drewna.

Jakość

Produkty Lerymond wytwarzane są z najwyższą dbałością o szczegóły. Drewno jest wielokrotnie szlifowane aby było trwałe i przyjemne w dotyku

Środowisko

Do zabezpieczenia drewna używamy wyłącznie naturalnego oleju, dzięki
temu produkty pozostają naturalne i nie szkodzą środowisku.

Tradycja

Nasze produkty łączą w sobie tradycyjne klasyczne wzornictwo z najnowszymi trendami w modzie. Dlatego dodatki Lerymond cieszą się unikatowym stylem

Manufaktura drewniana Lerymond

Nasze produkty tworzymy dla Was od 2017 roku