Przejdź do treści

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam produkt taki jak na zdjęciu?

Zdjęcia są poglądowe. Każdy produkt wykonany jest z innego kawałka drewna dlatego kolor i rysunek drewna będą różniły się od tych na zdjęciach. Na prośbę klienta wysyłane jest zdjęcie produktu przed jego wysłaniem w celu dokonania najlepszego wyboru.

Czy drewniane muchy są ciężkie?

Drewniane muchy Lerymond to lekkość. Porównywalne są do much wykonanych z materiału a w niektórych przypadkach są nawet lżejsze. Waga poszczególnych much nieznacznie różni się między sobą w zależności od rodzaju drewna z którego zostały wykonane. Ponadto tylna strona muchy nie jest płaska, lecz obrobiona w ten sam sposób co przednia strona, dzięki temu muchy są cienkie i bardzo lekkie. Nasi klienci są pozytywnie zaskoczeni lekkością drewna jaką udało nam się uzyskać.

Czy w sytuacji, gdy żaden kolor wstążki z palety kolorów Lerymond mi nie odpowiada mogę przesłać swoją taśmę?

Oczywiście, jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany. W tej sytuacji przede wszystkim prosimy o kontakt mailowy. Wstążka nie może mieć innych wymiarów niż 14-15 mm szerokości i 15 cm długości w zależności od wybranego modelu muchy. Przed wysłaniem prosimy przesłać zdjęcie wstążki w celu weryfikacji czy materiał może być zastosowany do drewnianej muchy. Po pozytywnej ocenie wstążki proszę ją przesłać na adres siedziby firmy listem poleconym tj. Lerymond Ewa Sumiła , Kisiny 73, 13-200 Działdowo. Po realizacji zamówienia skontaktujemy się z Państwem.

Czy stosowane środki np. do zabezpieczenia drewna nie są toksyczne?

Jesteśmy świadomą marką i stosujemy tylko i wyłącznie naturalne produkty. Wszystkie wyroby wytwarzamy w Polsce na Mazurach, dlatego mamy bezpośredni wpływ na każdy etap produkcji. Dajemy gwarancję, że nasze wyroby są w 100% naturalne.

Czy jest możliwość wysyłki produktów do kraju UE?

Jak najbardziej wysyłamy nasze produkty do krajów UE. Każda wysyłka rozpatrywana jest indywidualnie. Proszę wysłać informację na maila z dokładnym adresem pod który ma zostać dostarczona wysyłka. Po ustaleniu kosztów wysyłki przez firmę kurierską wyślemy informację zwrotną.

Jak długo będę czekał na wysyłkę zamówionego towaru?

Wszystko zależy od rodzaju zamówionego towaru. Jeśli są to spinki do mankietów to paczka nadawana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. Jeśli Klient zamawia muchę z inną wstążką niż muchy które mamy przygotowane na magazynie, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do trzech dni roboczych.

Wybrałem model muchy, ale nie mogę przejść do płatności, dlaczego?

Prawdopodobnie nie został wybrany kolor wstążki. Proszę wybrać kolor wstążki do muchy. Bez tej informacji transakcja nie może być ukończona. Jeśli pomimo wyboru wstążki będą utrudnienia proszę o kontakt mailowy, wspólnie rozwiążemy problem.