Przejdź do treści
Home » Współpraca biznesowa

Współpraca biznesowa

Z nami odkryjesz swoją przewagę konkurencyjną i źródło nowych Klientów.

Nasze produkty będą Twoją przewagą konkurencyjną i źródłem nowych Klientów.

Będą również reklamą Twojego sklepu. Twoi klienci pochwalą się produktami swoim znajomym i przyciągną do Ciebie inne osoby które będą chciały zobaczyć ten produkt.

 
Wzmocnisz swój wizerunek poprzez sprzedaż wartościowych produktów zaprojektowanych i całkowicie wykonanych w Polsce przez rodzinną manufakturę.
 

Każdy produkt jak i rodzaj drewna ma swoją historię, którą będziesz mógł opowiedzieć i zaciekawić swoich klientów tworząc z nimi relacje.

Co wyróżnia nasze produkty?

  • wyjątkowość naszych produktów polega na ich niepowtarzalności, pojedynczy wzór usłojenia pojawia się tylko raz;
  • tworzymy je z wyselekcjonowanego litego drewna egzotycznego oraz rodzimych gatunków;
  • nie barwimy drewna sztucznymi barwnikami czy bejcami, kolory są naturalnymi kolorami drewna;
  • dzięki zastosowaniu naturalnego oleju do zabezpieczenia drewna uwydatniamy jego kolor i rysunek, dzięki temu drewno pozostaje naturalne;
  • każdy produkt tworzymy przez wiele dni a nawet tygodni ze względu na zastosowanie starych technik rzemieślniczych polegających na wielokrotnym ręcznym szlifowaniu i olejowaniu drewna, co jest kluczowe dla uzyskania idealnej gładkości oraz lekkości;
  • nadrzędną cechą jest wysoka jakość wykonania przewyższająca oczekiwania Klientów.

Wyjątkowość surowca, pasja oraz precyzyjna praca pozwala nam tworzyć produkty ekskluzywne, idealnie współgrające nawet z najbardziej wyrafinowanymi gustami Klientów.

Jeśli zatem poszukujesz produktów niszowych, ekologicznych  i oryginalnych, dzięki którym będziesz mógł się wyróżnić na tle konkurencji zapraszamy do współpracy. Z radością przedstawimy szczegóły oferty, które możesz poznać kontaktując się z nami.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu: 

+48 535 302 333  | sklep@lerymond.eu